Hikayemiz


“Bundan daha iyi nasıl olur?” sorusuyla başladı yolculuğumuz. Geleneksel pazarlamanın tıkandığı noktalar ve maliyet ve zaman kayıplarının ötesinde başka bir pazarlama mümkün müydü? Tüketici denilerek bir kavram haline getirilen, bu yüzden de belki yakından bakmayı düşünemediğimiz “insan”ın beyni ve satın alma doğası, bizi daima heyecanlandırmıştı.

Sorguladık, araştırdık, yılların getirdiği tecrübemizi bilimle harmanladık. Sunduğumuz hizmetlerle daha iyisini arayan müşterilerimize yepyeni olasılıkların kapısını açtık.

Çıktığımız bu yolda, ilk günkü heyecanımızla nörobilimsel yaklaşımları müşterilerimizin pazarlama ve iletişim uygulamalarına entegre ederek kazanç, güç ve verimlilik katmaya devam ediyor, performans ve kârlılığı bir araya getiriyoruz. Çünkü şuna inanıyoruz ki yapılan reklam ve pazarlama harcamalarının tek bir kuruşu bile çok değerli. Ve hiçbir yolculuk, başarısız olmak için çıkılmıyor. İşte tam da bu yüzden biz de başarı ve kazancınızı artırmak için bilimsel verilerin gücüyle düşük maliyetli, hızlı ve etkili çözümler sunuyoruz.

Ekibimiz
Mehmet KAYA

Kurucu/Nöropazarlama Danışmanı
                                                                                             

Dr. Nüşabe KAYA

Radyoloji Uzmanı
                                                                                         

Dr. Emir Ruşen

Nöroloji Uzmanı
                                                                                         

Psk. Özlem Can

Psikolog