NöroAD

"Reklama harcadığım paranın yarısı boşa gidiyor, biliyorum. Ama hangi yarısının boşa gittiğini bilmiyorum."
John Wanamaker

Yapılan tüm reklam harcamalarının tek bir odağı var; tüketici. Tüketicinin tepkilerinin kaynak noktası ise beyni. Yeni nesil pazarlama yöntemi nöropazarlama odaklı NöroAD hizmetimiz ile, tüketicilerinizin satın alma kararlarını öğrenmenize, bilinç dışı etkenlerini, duygusal motivasyonlarını tespit etmenize ve bu sayede markanızla güçlü bir bağ oluşturmanıza destek oluyoruz. Aynı zamanda maliyeti ve zamanı doğru kullanmanıza olanak sağlıyoruz.


Her türlü online veya offline reklamlarınız için yararlanabileceğiniz bu hizmetlerimiz:

Danışmanlık hizmetimizle, marka vaadi ve verilmek istenilen mesajı en etkin biçimde sunmanızı, nöropazarlama yöntemleriyle stratejilerinizin ve çalışmalarınızın akılda kalıcı, dikkat çekici, harekete geçirici olmasını sağlıyoruz.
Dilerseniz reklam çalışmalarına özel sunduğumuz nöropazarlama araştırma yöntemlerinden de faydalanabilir, dikkat ve duygu analizi ile reklam öğelerinizin tüketicinizdeki yansımalarını, tasarım kararlarınızı, reklam stratejinizi test ederek iyileştirmelerle çalışmalarınızın performansını ve etkisini yükseltebilirsiniz. Herhangi bir araştırmada tüketici dış koşullara ve psikolojik etkenlere bağlı olarak farklı cevaplar verebilir ve testin doğruluğunu şaşırtabilir. Lakin nöropazarlama yöntemleri sayesinde elde ettiğimiz veriler asla yalan söyleyemez.
NöroAD hizmetimizden yararlanmak ya da daha fazla bilgi almak için hemen tıklayın.