NöroDesign
“İnsanların ihtiyacı, duvarda bir delik açmaktır; matkap değil.”
Theodore Levitt

“Güzel olmuş, trendleri yakalamış… Peki tüketicide nasıl his uyandırıyor, verilmek ve ayrıştırılmak istenilen mesaj karşı tarafa geçiyor mu, planlanan etki sağlanıyor mu? Tasarımı ilerde değiştirmek zorunda kalacak mıyız? Deneme yanılma yöntemiyle binlerce lira mı harcayacağız?”

Tüm bunların cevapları ve çözümleri nöropazarlamada var. Tasarım kararlarınızın tüketicide istenilen etkiyi uyandırmasını şansa bırakmayın. Tasarımlarınızın tüketiciler için karşı konulamaz hale gelmesi, onların duygusal ve bilinç dışı motivasyonlarını anlamaktan geçiyor.


Nöropazarlama yaklaşımını esas aldığımız NöroDesign danışmanlık hizmetimiz sayesinde, bu motivasyonları anlayacak, dikkat çekici, duygusal bağlılık oluşturan ve akılda kalıcılığı yüksek tasarımlarla istenilen etkiyi ve başarıyı sağlayacaksınız. Hem maliyet hem de zaman avantajı da cabası. Satın alma kararının ilk 10 saniyede verildiği düşünüldüğünde, tasarım kadar raf konumlandırması da büyük önem kazanıyor. Bu noktada da nöropazarlama metotlarıyla ürününüzü en doğru yere konumlandırmak ve satın almayı güçlendirmek için size destek olmaya hazırız.
Dilerseniz tasarımlara özel sunduğumuz nöropazarlama araştırma yöntemlerinden de faydalanabilirsiniz. Tasarımlarınızın renk, grafik öğe, doku, verilmek istenilen mesaj gibi bileşenlerini test ederek iyileştirmelerle tasarımlarınızın verimliliğini, etkisini ve rakiplerden ayrışma gücünü büyük oranda artırabilirsiniz.
NöroDesign hizmetimizden yararlanmak ya da daha fazla bilgi almak için hemen tıklayın.