NöroSocial
“Marka artık tüketicilere ne anlattığımızla ilgili değil, onların birbirine ne anlattığı ile ilgilidir.”
Scott Cook

Sosyal medyanın gerçek platformu tüketicinin beynidir. Sosyal medyada paylaşacağınız her içerik, tüketicinin duyguları ve bilinç dışı motivasyonlarını pozitif anlamda etkilediğinde başarılı olur. Sosyal medya içeriklerine bakılma süresi maksimum 2 saniyedir. Yani günlerce düşünülen ve özenle hazırlanılan çalışmaların kaderi 2 saniyede belirleniyor. Bu riskli mecrada dikkat çekmek, harekete geçirmek, duygusal bağ kurmak ve sadık takipçi yaratmak çok daha büyük önem kazanıyor.

Nöropazarlama bize başarıyı şansa bırakmadan, bilimsel yaklaşımlarla etkili ve sonuç odaklı işler yaratma imkanı sağlıyor, hem zaman hem de maliyet avantajı sunuyor. İşte bu noktada yeni nesil pazarlama yöntemi nöropazarlama odaklı NöroSocial hizmetimiz size yardımcı oluyor. Neuro Reflect olarak, tüketiciyi önce insan olarak anlayıp sonrasında duygularına yönelik olarak pazarlama faaliyetleri sürdürmenin gücüne inanıyor ve bu gücü işinizi büyütmeniz için kullanıyoruz.Proje bazlı ya da aylık olarak yararlanabileceğiniz bu hizmetimiz ile;

Nöropazarlama ilkeleriyle etki odaklı sosyal medya stratejileri sunuyoruz.
Dilerseniz nöropazarlama ve sosyal medya konusunda uzman ekibimizle içerikleri hazırlayıp sosyal medyanızı yönetiyoruz.
Verdiğimiz danışmanlık desteğimiz ile birlikte içerikleriniz veya sosyal medya hesaplarınız için doğru analizleri yaparak nokta atışı stratejik adımları belirliyor, içerikleri planlıyor ve başarı oranınızı artırıyoruz.
Ayrıca sosyal medya çalışmalarınıza özel sunduğumuz dikkat ve duygu analizine yönelik nöropazarlama araştırma yöntemlerinden faydalanabilir, iyileştirmelerle çalışmalarınızın gücünü ve etkisini artırabilirsiniz.

NöroSocial hizmetimizden yararlanmak ya da daha fazla bilgi almak için hemen tıklayın.