NöroWEB
“Müşteriyi eğer gerçek dünyada mutsuz ederseniz mutsuzluğunu 6 kişiye söyler. Onu eğer sanal dünyada mutsuz ederseniz 6.000 kişiye söyler.”
Jeff Bezos

Nöropazarlamanın en büyük avantajı, kullanıcıların davranışlarını derinden anlayarak daha etkin bir web sitesi oluşturmamıza olanak sağlamasıdır. Bir web sitesinin 10 ila 20 saniye arası terk edildiğini düşünürsek, nöropazarlamanın hem strateji hem de maliyet açısından büyük bir avantaj sağladığını söyleyebiliriz. Bu yöntem online alışveriş sektöründeki e-ticaret sitelerinde de satışları artırmayı ve rakiplerin önüne geçmeyi kolaylaştırıyor. Dijital pazarlamaya yönelik faaliyetlerinizde de yararlanabileceğiniz NöroWeb hizmetimiz sayesinde dönüşüm oranlarınızı büyük oranda arttırabilirsiniz.Bu özel hizmetimiz ile;

Nöropazarlama ve pazarlama psikolojisinin gücüyle dikkati ve etkiyi artıran, ihtiyaç ve beklentilerinizi çok daha öteye taşıyan pazarlama stratejileri oluşturuyoruz.
Danışmanlık desteğimizle eksik ve sakıncalı noktaları, hedef kitlenin duygusal ve psikolojik motivasyonlarını tespit ediyor, verimliliği artıran taktiklerle kullanıcı deneyimini maksimum seviyeye taşımanızı sağlıyoruz. Bu sayede hedeflenen başarıya ulaşarak rekabette öne çıkabiliyorsunuz.
Dilerseniz web sitelerine özel sunduğumuz nöropazarlama araştırma yöntemlerinden de faydalanabilirsiniz. Böylece sitenin etkinliğini, uyandırdığı duyguları, dikkat unsurlarını test edebilir, UI / UX iyileştirmeler yaparak web sitenizin gücünü ve etkisini artırabilirsiniz.
NöroWeb hizmetimizden yararlanmak ya da daha fazla bilgi almak için hemen tıklayın.